| horysk8 a întrebat:

de unde pot descarca teletext este programul acela de pe televizor cu care poti vedea meciurile de fotbal, hochei...etc eu vreau sa il descarc pe pc plzzz lasati aicia un link de download si sa imi spuneti cum sa il instalez plzzzzzzz fundawinking

6 răspunsuri:
| roxanaghiuzan a răspuns:

Eu stiam ca aproape toate tv-urile au teletext.

| Dragoshhhhh18 a răspuns:

Nu cred ca merge descarcat!

| horysk8 explică (pentru Dragoshhhhh18):

Atuncia cum sa fac?

| Dragoshhhhh18 a răspuns (pentru horysk8):

Incearca si tu la televizoarele tale sa vezi daca au teletext!

| horysk8 explică (pentru Dragoshhhhh18):

Al meu nu are ca am cautat printre butoanele telecomezi sa vad daca scrie txt sau liniutele alea una supra alta dar nu are nici una

| Dragoshhhhh18 a răspuns (pentru horysk8):

Pai atunci nu-ti ramane decat sa te uiti la rezultate sportive (ca am inteles ca pentru asta il vrei) pe site-uri specializate precum: www.flashscore.ro, www.livescore.ro
Gasesti pe site-urile astea toate informatiile care iti trebuie...