| AbcDaBcDe a întrebat:

deci acum cateva zile muam cumparat o placa de baza Asus H61M-E 2 gb ram si procesor Intel Celeorm 2.6 ghz de la eMAG asa le-am montat si cand pornesc pc imi apare Cpu fan eror Press F1 to resume apas F1 si imi apare The curent BIOS settings do not fully suport the boot device... Apas ok si imi intra in Bios Va rog ajutati-ma nu stiu ce sa fac

4 răspunsuri:
| ovidius a răspuns:

Se învârte fan-ul?
E conectat la PCB?

| AbcDaBcDe explică (pentru ovidius):

Da si la pcb e conectat

| ovidius a răspuns:

Hmm...
Sigur face contact perfect procesorul cu MB? (clamele sunt strânse perfect?)