| AAAdelin a întrebat:

Eu foflosesc un samsung galaxy Gio (Android 2.3) si v-a rog ca sa imi faceti si mie o lista cu jocuri ca nu mai stiu ce sa joc. V-a rog sa nu luati jocurile de pe android market, sa raspunsuri de genul "Cauta pe Google " sau " vezi pe Android Market ", vreau opiniile voastre si as vrea o lista de minim 10 jocurri daca se poate.
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| alexgogo a răspuns:

Angry gran, Blood and glory, Bt gangsta, Burn the rope, CK zombies, Contract killer, Gun bros, Zombie dash.

| mateivali98 a răspuns:

Eu am iOS deci nu stiu daca toate jocurile de aici sunt si in Android Market.
Pai imi place mult Touchgrind si Touchgrind BMX.
Angry birds cred ca te ai jucat.
Snake este un joc vechi insa cu o grafica noua.
Nu stiu...in App Store e si GTA 3 care seamna foarte mult cu cel de pe PC/PS3/XBOX 360
Asphalt 6 si NFS Hot Pursuit ar mai fi
Si mai nou ar mai fi FIFA 12