| 1DobreMihai1 a întrebat:

Funda!
La scoala am spart tabla...sadsad
Si trebuie sa cumpar una noua, in jur de cat ar costa una simpla(nu dubla), imi puteti spune un site de unde pot cumpara(mai ieftine); imi trebuie pana joi!
Ma scuzati daca am gresit categoria

14 răspunsuri:
| Changes a răspuns:

Ai spart-o de tot sau doar ai crepat-o?
O tablă e destul de scumpă. Vorbeşte la direcţiune şi vezi ce se poate rezolva.

| 1DobreMihai1 explică (pentru Changes):

E sparta in 2, oricum era subreda dar.

| 1DobreMihai1 explică (pentru Changes):

Am vorbit si mi-a spus ca trebuie sa iau alta (chestia e ca inca nu le-am spus parintilor)sad

| Fatamuntilor a răspuns (pentru 1DobreMihai1):

In primul rand parintii tai ar trebui sa stie.Am gasit un site, iar preturile pornesc de la 130 lei.Ai tu atatea bani?
http://www.officeclass.ro/......AGNETOPLAN

| Changes a răspuns (pentru 1DobreMihai1):

N-ai cum să nu le spui părinţilor fiindcă nu ai de unde să scoţi 5 milioane. Uite aici un site: http://table-scolare.util21.ro/categorii_38_table-scolare-creta.html
A fost un accident sau a fost intenţionat?

| 1DobreMihai1 explică (pentru Changes):

Un accident, un coleg a aruncat-o cu minge spre priciorul meu si nu stiu cred ca din reflex am dat in ea

| 1DobreMihai1 explică (pentru Fatamuntilor):

E bine alea cu 130 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ai facut sa spargi tabla? Mama am citit intrebarea asta si am ras cu lacrimi. Trebuie sa le spui parintilor pentru ca nu ai cum sa scoti 500 lei pentru o tabla singur. Ceilalti te-au ajutat cu niste linkuri asa ca fa o comanda online

| Carmen100 a răspuns:

Oh My Gosh...cum ai reusit?

| 1DobreMihai1 explică (pentru Carmen100):

Era destu; d eveche s, ma rog a fost un accident dar am dat cu o m ingie de bascket

| 1DobreMihai1 explică:

Am uitat sa spunc astau in judetul Ilfov, Comuna Gruiu, Sat Lipia

| MihaiYou a răspuns:

Si la noi s-a spart si am dat 2 milioane pe una de aia cu creta.

| AlexandruC98 a răspuns:

In jur de 5 milioane una mai maricica, cum sunt de obiceiwinking