| OmulCareStieCeFace a întrebat:

M-am gandit anul asta sa merg la grecia la staciune la mare ca mam cam plictisit la noi si as vrea sa stiu cum e daca ati mai fost.PS. As vreac sa stiu cat mai repede

4 răspunsuri:
| BIOO a răspuns:

Buna ziua! Iata aici cateva impresii ale persoanelor care au fost! Deocamdata nu am ajuns acolo, dar am prieteni care au avut placerea de a vizita Grecia si s-au simtit ok! Multa distractie iti doresc! Sanatate! http://amfostacolo.ro/hotel.php?d=apus-de-soare-grecesc--diverse&id=4449

Răspuns utilizator avertizat