| Kokolina a întrebat:

happy
mi-am cumparat un card de memorie pentru telefon cu tot cu adaptor si nu stiu unde trebuie sa bag adaptorul ca sa copiez muzica din calculator pe cardul de memorie. Ma puteti ajuta?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Păăăi, din câte ştiu, pc-ul trebuie să aibă un asemenea loc.
Uită-te pe lângă floppy sau în spatele unităţii centrale, un loc mic şi subţirel.

| InTheAir a răspuns:

Iar daca ai laptop, nu toate laptop-urile au cititor de carduri.

| mary_1175 a răspuns:

Pai daca ai pc.bagi in spatele unitatii unde bagi si cablu de data