| horysk8 a întrebat:

mi-am instalat o interfata windows 7 pe windows xp si cand s-a terminat de instalat interfata a fost totul ok in afara de ICONITELE de pe desktop care sunt foarte mari si bara de start la fel cum fac sa fie normale? cine stie are fundawinking

7 răspunsuri:
| Sticket a răspuns:

Pentru iconite tine apasat pe ctrl+scroll
si pentru bara click dreapta, proprietati si in stanga sus este use small icons

| Sticket a răspuns:

Pentru iconite ctrl+scroll si pentru bara click dreapta pe ea si dai proprietati apoi in stanga sus este acolo use small icons bifeaz-o si. gata

| Sticket a răspuns:

Pentru iconite ctrl+scroll si pentru bara click dreapta pe ea, proprietati si in stanga sus use small icons

| eustefan a răspuns:

Ca sa faci iconitele mici dai clic dreapta apoi view si la small icon iar la bara dai clik dreapta si properties se va deschide o fereastra si acolo apesi pe use small icon asa e la windows 7 nu stiu cum e la xp

| horysk8 explică (pentru eustefan):

Am spus ca am INTERFATA WINDOWS 7 nu Windows 7 este o diferenta pentru ca INTERFATA este doar sa apara windows xp ca windows 7

| madalin001 a răspuns:

încearcă să dai click dreapta pe desktop, să intri la Proprietaţi, apoi dai la Aspect. sau daca îl ai în engleză dăi pe al 4-lea din 5.

Şi vezi dimesiunea font dacă e normală. e al treilea tabel din cele 3.

Succes!

| Racanelu_Denissa_1998 a răspuns:

Pai sincer asa apar deoarece am si eu! deci nu este o solutie deoarece oricat ai incerca asa o sa ramana laughing funda? :*