| paduraru01 a întrebat:

oare am sistemul adecvat sa joc Goat Simulator?

AMD Althon(tm) 64X2 Dual Core Processor 4200+994 MHz, 1.87 of RAM physical Address Extension
Microsoft Windows 7 Ultimate, NVIDIA GeForce 6150SE

dau funda

scuze categoria

2 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Nu vei putea juca jocul acesta. Nici macar pe low, pentru ca ai pc slab. Si nici nu e cine stie ce jocul, doar ca a devenit cunoscut pentru bugurile din el. Funda?

| Laur1727 a răspuns:

Iti va merge jocul sigur, numai pe o grafica mai mica sau medie ca ai vazut si tu nu are grafia lui Assassin Creed. In concluzie DA iti va merge. Numai sa nu cazi de pe scaun de ras;-)