| bibianca123 a întrebat:

Sall TPU, peste foarte putin timp vine ziua mea de nastere! idei de decoratii manuale? funda ^_^

Răspuns Câştigător
| Lily123124 a răspuns:

Salut,poti face scara pisicii, poti scrie ceva din baloane, de asemenea le poti agata fara vreun sens anume, pur si simplu dupa placerea ta. Poti sa scrii ceva si sa decupezi in hartie colorata sau poti realiza diferite decoratiuni pe care sa le agati de usi facute din hartie creponata. Sper ca te-am ajutat si la multi ani anticipat!

3 răspunsuri:
| Gabriel_Edutzu_1996 a răspuns:

In vedere ca esti fata iti sugerez sa iti iei niste decoratiuni deschise dar sa fie prea sclipitoare Gen perdele albastre decorat tot cu ce iti place a da si sa nu uitam de iubitul tau si un pachet de durex.

| Nicoly2001 a răspuns:

Niste baloane pe pod.

| LaryZM a răspuns:

Ai putea face felicitari si poti cauta sa faci origami. Mi se pare o idee buna mai ales daca ai putina indemanare.
Funda?