| Panduka a întrebat:

Puteți să-mi spuneți cu ce sa ma ocup? Mă plictisecsc((Urgent!

Răspuns Câştigător
| Aihao19 a răspuns:

Citeste,uite-te la un film,joaca un joc pe calculator,priveste in documentar,fa gimnastica prin casa,asculta muzics,cumpara un animalut si petrecr timp cu el sau plimba-te ziua asa prin oras prin diverse locuri atractive,urmareste un serial, invata ceva, socializeaza pe forumuri sau grupuri online cu diverse pasiuni etc
Fa voluntariat, exploreaza lumea prin street view etc
Sunt multe lucruri pe care poti sa le faci dat trebuie sa ai si chef sau daca nu raspunde la intrebari pe TPU, cum a mai zis cineva.Succes!

| Panduka explică (pentru Aihao19):

Merci))Ma joc cu motanul meu deja!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 13 ani ai putea pun e mnaa serios pe carte si nu ti-ar mai ramene timp de plictiseala!
Stiu, nu este fun ce-ti propun, dar este necesar sa acorzi seriozitate maxima, acum, cand se apropie examenul de capacitate!

| Aasdfghj a răspuns:

Uita-te la un film. big grin Sau raspunde la intrebari pe TPU.