| marcel1999 a întrebat:

Sunt clasa a 8-a si trebuie sa ii scriu doamnei diriginte pe panglica si nu stiu ce sa ii scriu. Ziceti-mi ce sa ii scriu.

5 răspunsuri:
| Roxxxxi a răspuns:

Mă gândesc de ceva timp să vă scriu, şi astăzi am găsit că e o zi potrivită şi mai puţin aglomerată! Încep prin a vă mulţumi pentru sprijinul şi atenţia dumneavoastră pe care aţi arătat-o faţă de noi pe parcursul anului în care ne-aţi fost dirigintă. Pentru mine personal, aţi fost un exemplu pe care nu pot să îl uit! Trece timpul, dar cât despre mine, am plecat la bord cu câteva lecţii de viaţă importante, necesare, lecţii pe care mi le voi aminti, şi caietul cu lecţiile acestea au pe copertă poza dumneavoastră, amprenta dumneavoastră! Sigur că poate v-am dezamăgit deseori prin comportamentul meu copilăresc, sigur că totul e acru înainte de a se coace, dar întotdeauna mi-a făcut plăcere să vă ştiu prin preajmă. Vă mulţumesc pentru lecţiile de viaţă, pentru energia dumneavoastră şi darurirea şi implicarea de care aţi dat dovadă, şi nu o luaţi ca pe o cascadă de complimente ieftine, sau gratuite, ci ca pe o pagină de apreciere a efortului de a fi fost diriginta mea. Sper să aud de dumneavoastră că tot energică şi suflet tânăr sunteţi, la fel ca şi acum, şi ştiu că mulţi vor fi în urma dumneavoastră impresionaţi de felul minunat în care savuraţi viaţa!

Cu mult, mult drag, o fostă elevă,
....Alege happy

Răspuns utilizator avertizat
| gaby500500 a răspuns:

De la numele pentru doamna diriginta va urez zile placute

| ruby0120 a răspuns:

-Va multumesc pentru acesti patru ani de fericire alaturi de dumneavoastra. Veti ramane in inima mea pentru totdeauna.
-Fundiţă?