| Cipy23 a întrebat:

Vreau sa ma duc la o piscina pentru inot, nu de performanta cu antrenor etc. vreau doar sa ma duc sa inot de placere si voiam sa stiu daca exista o piscina in Bucuresti in care dau o suma de bani ca sa pot sa intru ( adica sa imi fac un fel de abonament dau sa zicem 150 lei pe o luna) si sa fie acoperita piscina adica sa pot inota si in cursul ierni. Deci daca puteti sa i-mi ziceti o piscina si c-am cat ar fi un abonament pe luna as fi recunoscator. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Exista multe, se vede ca nu te-ai interesat deloc. Incearca ( si) la "Dinamo"!

| Cipy23 explică (pentru neutrino):

Mersi de raspun, nu prea m-am interesat ca nu am avut timp dar acum m-am interesat si am gasit un club Aqua Team happy

1 răspuns: