| HarleyQuinn a întrebat:

Salllz TPU! Deci....cum pot sa fac ca cineva sa nu mai vada pozele sa nu mai comenteze sau sa dea like ori altceva de genul la o pagina de-amea? Am vazut ca se poate,ca si o prietena de-amea a facut scandal cu o pagina,si apoi nu a mai putut sa dea like la poze,nu a mai vazut pozele, etc?

Deci imi puteti zice cum?

1 răspuns:
| sillvana a răspuns:

Pai pe fb te referi? daca da ai vazut ca in dreptul oricarei poze ai sa alegi tu ori la public, la prieteni, la prietenii prietenilor ori la doar eu si tu dai la doar eu si atunci nimeni nu mai comenteaza si nici nu mai da like. funda?