| Danny_8046 a întrebat:

Sallut*)) cine poate sa-mi spuna care telefOn este mai bun nOkia 5310 sau nOkia 7230? fundita.

Răspuns Câştigător
| nicolai597 a răspuns:

Salut)) pai dupa parerea mea as spune ca Nokia 5310 este cu mult mai bun decit Nokia 7230! Deoarece : 7230 primeste flash card numai pina la 2 GB, insa 5310 pina la 4 Gb! diferenta este? ESTE! as mai spune si dupa design! cine stie poate tie iti place slider! Nu te pot contrazice! EU tiam spoos care e mai bun! Sper ca te-am ajutat cu ceva! Felicitari cu sarbatoarea de azi! te pup

4 răspunsuri:
| Sperman a răspuns:

Buna! Eu as alege 7230, este si mai dragut, daca ai putea sa-ti iei cu o carcasa cu culoarea care iti place o sa fie chiar dragut.
Ca si telefon 7230 este mult mai bun decat XpresMusic 5310.

| JomelaMaya a răspuns:

Deci Nokia 7230 n-ai ce zice este cel mai bun.

| elena33_1247 a răspuns:

Nokia 7230 am avut eu si e bun inca il mai am...deci Nokia 7230 e alegerea potrivita! fundita?

| ConnectRo a răspuns:

Intra pe www.connect.ro, site-ul revistei de telefoane mobile, vei gasi acolo teste si un top cu telefoane. Poti compara cele doua telefoane si vezi ce puncte forte are fiecare