| dsafgdsag a întrebat:

Sallut TPU! Vreau sa imi fac o pagina pe,, facebook" si nu stiu ce pagina sa imi fac si ce poze sa pun... Ma puteti ajuta, va rog? Dati-mi niste nume de pagini si/sau un site de unde sa iau pozele sa la pun pe pagina. Va rog mult, FUNDA!

2 răspunsuri:
| DennDeny a răspuns:

Pai depinde cum vrei tu sa fie pagina. Poti face o pagina pentru o vedeta anume sau pentru serial sau poti face una artistica cu poza de toate felurile, si o poti numi gen : "Viata in culori", "Doar tu si cu mine", "Traiesti, mori dar traiesti". Cel mai bun site de poze dupa parerea mea este Weheartit, gasesti poze de tot felul acolo.
Sper ca te-am ajutat. Funda? ^^

| lolnick a răspuns:

,,Jurnalul unui baiat ",, Ca la 15 ani "(sau ce varsta vrei tu ), poti sa faci de exemplu o pagina clasei tale sau o pagina despre un joc sunt multe optiuni. Iar la poze cauti si tu pe google si ti le editezi apoi daca vrei. Sper ca ti-am fost de ajutor! Funda?