| Ciompârla a întrebat:

Sallz! Intrebare: Ati crede un mincinos daca ar spune ca minte?

6 răspunsuri:
| Diana0987 a răspuns:

Nuuuuuuuuuhappy

| catalineusx a răspuns:

Greu de zis.Atata timp cat e mincinos, ce spune el e minciuna.Intrebarea definitorie ar fi daca tot ce spune este minciuna deoarece daca da nu poti crede, tot ar minti, altfel as putea crede

| Lummy a răspuns:

Da, se ia dupa fata celuilalt. daca il vede mai nanac si mai prost normal ca il minte daca e unu mai destept.cred ca al poate fi cel mintit( un mincinos mintit)laughing

| Maria250397 a răspuns:

Depinde in legatura cu ce minte! laughing...E amuzanta intrebarea. Unde ai auzit-o? laughing! Revenim.Pai cred ca ...totusi, nu l-as crede laughing

| Andreeaa_2240 a răspuns:

Da laughing
depinde de moaca pe care o face happy