| Mus1k a întrebat:

Sallz. TPU. Cine imi spune si mie unde se downloadeaza fisierele din Mozilla Firefox? ca downloadez dar nu stiu de unde sa il iau sa ii fac SETUP. Pls ajutor. Dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| Dannyjj a răspuns:

Dai pe tools(unelte)-options(optiuni) la sectiunea "General" cauta unde scrie "save files to" sau "salveaza fisierele descarcate in" si vezi acolo unde este locatia fisierelor descarcate si de acolo poti modifica si locatia descarcarilor efectuate pe viitor.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Le gasesti in Tools/Downloads. Numai bine!

| keytao a răspuns:

Cel mai simplu dai clik dreapta pe ce ai descarcat (tool; download ) si open folder,
si se deschide folderul cu ce ai descarcat