| Marius_Pîrvulescu_2000 a întrebat:

Salu, imi puteti spune cum sa-mi dau seama daca dentistul la care ma duc este bun?

Marti ma duc la un dentist, am auzit ca are 50 de ani.Nu stiu ce sa cred, sunt de parere ca este vechi si ca traiesti in 1980 si acum.
Cum sa-mi gasesc un dentist bun?

2 răspunsuri:
| Rotazi a răspuns:

Daca are 50 de ani, inseamna ca are si multa experienta. Si e mai bun decat un proaspat absolvent.

| AdeRaspunde a răspuns:

Sunt de parere ca poti gasi un dentist bun prin parerile altora, intreaba-ti prieteni, rudele, vecini pentru a-ti da un sfat. Inm cazul tau un medic dentist de 50 de ani poate fi privit din 2 moduri, unul care il dadeai tu exemplu dar probabil nu exagerat, doar daca te referi e mai dur si celalalt cu experienta dobandita in acesti ani.