| Vdragos100 a întrebat:

Salu TPU! Am o cerere pentru pasionatii de metin2 ro: As vreau si eu un hack de pescuit, de negot sau de yang.

5 răspunsuri:
| WeeD a răspuns:

Lasa`neeeeeee!

| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Mai bine incearca sa nu joci cu hack ca undele hack-uri sunt facute doar sa iti afle alti contul de metin2 sau au virusi in ele.Mai bine ia unu de la un prieten in care ai incredere

Răspuns utilizator avertizat
| HawKShoOteR a răspuns:

Uite aici gasesti hack de pescuit : http://hackformetin2.wikiforum.ro/

| ZonaZoster a răspuns:

Iti dau eu ma fishbot si damagebot dar dai iteme sau yang big grin... iti dau unu din ele, dai iteme sau yang si ti-l dau si pe al doileabatting eyelashes astept mesaj