| ValentinDinca2002 a întrebat:

Salut. Ai un serviciu de noapte și intri în fiecare seară pe tură la ora 3:30. La ce oră intri pe tură în seara asta? (ora 3 devine ora 4)

5 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Aceeași ora. Serviciul nu se schimba. Doar ora. Care devine 3.30 la 4.30.

| Simpatic a răspuns:

La 3:30 tu ai dat ceasul inainte

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Intri la 04.30 noua oră exactă.

| anonimg a răspuns:

Se va intra la ora 3:30 actualizată. Sau daca ai un ceas care nu se va modifica, se va intra la 4:30.

| Iote a răspuns:

Nici o tura nu se schimba la acea ora. Dar intrebarea este interesanta! Cum "lipseste" o ora, vei intra vrand-nevrand la 4:30.
Sa pui intrebarea asta si la toamna, cand ora de la 3 la 4 va fi dubla.