| Mindjackk a întrebat:

Salut,ajutati-ma si pe mine cu niste raspunsuri despre OneBip.
Eu am un site cu joc online, daca bag functia OneBip acolo, langa Paypal, oamenii pot sa cumpere cu credit de pe telefon? Ca mai multi imi cer sa bag si functia sa cumpere credite la joc cu telefonul, si nu am script pentru asa ceva, cum pot rezolva?big grin

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Sfatul meu, daca nu esti din marea britanie, lasa-te de Onebip. Taxeaza prea mult, pentru Romania e 70-80% plus eu am bani la ei de 3 luni (trebuie sa faci minim 200 euro si la 2 luni primesti) dar nu mi-au trimis nimic.