| anonim_4396 a întrebat:

Salut all! La vara vreau sa merg cu prietenul meu intr-o vacanta. Unde ziceti ca e mai bine si de ce. La munte, la mare sau in Italia. Eu am 14 ani, el are 13. Dau funda la cel mai bun raspuns!

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai asteptati vreo 5-6 ani si abia apoi puteti pleca de capul vostru.Nici nu puteti iesi din tara fara insotitor.Ce minte aveti, copiii din ziua de azi.

| Sn4k3 a răspuns (pentru darrio2007):

laughing Ma nu mergem singuri ..doamnelaughing) Ne ducem si cu parintii.

| darrio2007 a răspuns (pentru Sn4k3):

Eu ti-am raspuns la intrebare.Nu reiesea din intrebarea ta ca mergeti cu parintii. Distractie placuta.

| BiuL a răspuns:

Voi doi singuri la varsta asta? Eu nu v-as lasa daca as fi mama unuia dintre voi. In plus de asta ca minori nu puteti face nimic, nu aveti card sa faceti rezervare la hotel, nu aveti voie in cluburi, nu puteti parasi tara si cum sa mergeti singuri atata drum, e periculos.

| Sn4k3 a răspuns (pentru BiuL):

laughing) la Munte sau la Mare mergem cu parintii si in Italia ne duce cineva la aeroport dupa care ne ia o stewardesa si cand ajungem ne asteapta o ruda de a mea laughing cum sa mergem singurilaughing)

suntserios
| suntserios a răspuns:

Unde vor parintii

| Fatamuntilor a răspuns:

,,Vrabia malai viseaza''!
Mai copii la varsta asta puteti sa megeti singuri doar in parc.Sau cel mult la cinema.

| gelu1970 a răspuns:

Cu varsta voastra poti sa uiti de Italia. la mare e obositor vara. nu merita pentru o pereche ce doreste liniste. alege cu el un loc linistit la munte. si profitati de timpul petrecut impreuna.

| Fangly_Adi_Dady_1997 a răspuns (pentru gelu1970):

Ma tu esti tampit? o.O au 14/13 ani ma! le este de ajuns o intalnire dupa bloc straight face

| gelu1970 a răspuns (pentru Fangly_Adi_Dady_1997):

Eu cred ca tu ai o mare lipsa de educatie. incult/a

| Laura927 a răspuns:

Ce frumos, numai prostii aveți in cap la vârstele voastre!
Încă mergi cu parintele sa iti aleagă haine si tu visezi la vacante.
Părinții tai știu de asta?

| ClaudiuIasi93 a răspuns:

La gradina botanica happy varsta frageda.

| Fangly_Adi_Dady_1997 a răspuns:

Tu du-te sa mai mananci copilowinking

| Liana_Herbszt_1948 a răspuns:

Este bine sa mergeti la munte unde este aer curat faceti excursii si multe drumetii. Vacanta placuta