| Mary24 a întrebat:

Am ceva probleme cu Yahoo messenger... am vrut sa intru intr-o zi pe mess si nu m-a lasat, imi spunea ca nu imi merge internetul. dar nu avea cum sa nu meargastraight face, ca browserele imi mergeau si aveam si wireless full (sunt pe laptop) si am mai incercat de cateva ori si tot asa a fost. Dupa, am sters messengerul si am vrut sa-l instalez din nou.Cand vroian sa-l instalez imi apareau procariile alea de la dial-up connection si le inchid de cateva ori si ma lasa sa-l instalez... se instaleaza pana la jumatate si dupa imi spune ca "A network error was encountred. Do you want to retry the download?"
Si am dat de cateva ori retry si tot nu ma lasa sa-l instalez... de cateva saptamani e asa >.

3 răspunsuri:
| mona01 a răspuns:

Cel mai probabil e de la internet, dar incearca sa-l descarci din nou de pe alt browser, Sper ca te-am ajutat!

| GaByScream a răspuns:

Eu patesc asa deoarece am bateria de la bios dusa... si daca se ia curentul nu mai memoreaza ora si se reseteaza pe data cand am luat pc. si daca nu e data potrivita nu merge nici messul nici facebook(nu stiu daca ai inteles)

| Darius_Hotea_1995 a răspuns:

Incearca sa il descarci de aici http://messenger.yahoo.com/
daca tot este la fel nu stiu ce are