| AdyAdrian5 a întrebat:

Salut,am doua canale de youtube:
primul este lipit cu contul de google+,iar youtube imi vede canalul ca pe o persoana;
al doilea este un canal nou, pe care l-am facut cu acelasi cont de google, youtube imi vede canalul ca pe un canal simplu;
Pe care dintre ele sa raman si sa postez videoclipuri?

Răspuns Câştigător
| ClassicMINI a răspuns:

Eu zic sa ramai pe cea care iti place mai mult.

2 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Ramai pe al 2lea, adica cel simplu, si-l conectezi cu o pagina de G+. Astfel nu vei fi legat de profilul personal (persoana). In fine, depinde de tine, dar eu asa as face pentru ca nu imi place ca abonatii sa imi vada profilul personal. (numele real, poza etc.).

| Ignat_Danutsa_1999 a răspuns:

Ramai pe primul canal. Cel putin asta e parerea meawinking