| Shooter a întrebat:

Am facut o animatie in Adobe After Effects si nu stiu cum sa fac sa o bag intr-un videoclip...mi se salveaza in format de after effects.Cum fac sa o bag intr-un videoclip(cand am salvat-o am incercat sa o schimb dar era decat extensia de after effects)
Funda!

3 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Http://creativemonkeyz.com/category/tutoriale/aftereffects/
Uita-te aici la tutoriale si vei gasi raspunsul.Succes!

| Shooter explică:

Asta il stiam de mult timp...si nu imi prea folosestelaughing

| AlexICAAlexel a răspuns:

Pai dupa ce ai terminat animatia scrie sus Composition...dai pe ea si dai pe Add to render queue, apoi setezi de acolo unde sa se salveze, tipul de fisier(mp4, avi, etc)si dupa ce setezi dai pe render! Atunci va trebui sa se incarce si se va salva! Sa stii ca va dura in functie de ce procesor ai si in functie de cat de lunga este animatia! Sper ca te-am ajutat!