| Helly1226 a întrebat:

Am facut pana la bicicleta si vreau sa-mi cumpar alta camera la roata dar nu stiu ce marime imi trebuie. Bicicleta e mare pentru adulti. Cum aflu ce marime sau cati inch am la roata?

Răspuns Câştigător
| QiCKaaTc a răspuns:

Cel mai sigur, de duci cu camera la acel magazin pentru a fi sigur de marire. In general scrie pe camera/cauciuc marimea.

2 răspunsuri:
| Blagandrey a răspuns:

Salut din experienta mea roata de la bicicleta mare are 26inch dar cum spun si ceilalti mai bine duo la un service si iti pun ei cauciucul.

| Anonymous1995 a răspuns:

Nu are rost sa iti bati tu capu, o sa iti spuna ala care iti schimba camerawinking daca il intrebi desigur