| Echaursi a întrebat:

Salut.
Am fost zilele astea sa ma tund, si aveam parul gen afro.il mai faceam si cu placa.
Dupa ce m-am tuns, frizerl mi-a spus ca trebuie' sa tin parul scurt mereu, ca altfel nu se oxigeneaza, sau ceva de genul si cade. [Cred ca a spus-o sa faca bani! ]Vreau sa stiu si eu daca e asa? Nu e tot una ca la fete? Adica, daca il spal zilnic de ce sa cada? Nu il tratez cu fixativ / gen / spuma sau alte produse pentru par.

So : intreabarea e : Cade parul la baieti daca e mai lung pana in 10 - 15 cm? straight face

1 răspuns:
| onasis1961 a răspuns:

Daca e bine ingrijit NU CADE!