| Illuminati2016 a întrebat:

Am gasit un pachet de pall mall gol aruncat pe jos unde lucrez eu si am introdus codul si mi-a dat mesaj ca am castigat un pachet.Stie careva de unde pot sa il primesc In Baia Mare? Am fost la mai multe benzinarii, inmedio si nu au aceasta promotie

10 răspunsuri:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Si altceva nu mai scrie in afara ca ai castigat un alt pachet?

| Illuminati2016 explică:

Am aflat pe site ul pall mall la ce benzinarie sa ma duc si au zis ca nu au promotia...

| patrik986 a răspuns (pentru Illuminati2016):

Incearca la mai multe magazine.

| Treaem24 a răspuns:

Am castigat si eu si trebuie sa-ti spuna in sms ma ce peco poti sa te duci rompetrol parca normal fara mol

| Illuminati2016 explică (pentru Treaem24):

Am fost si nu a mers...

| patrik986 a răspuns:

Si eu am mai multe pachete, unde pot sa inscriu codurile?

| Illuminati2016 explică (pentru patrik986):

Pe mereumaimult.ro dar trebuie sa iti faci cont

| Treaem24 a răspuns (pentru patrik986):

Pe internet scrie promotie palm mall și-ți arată ei situl

| patrik986 a răspuns (pentru Illuminati2016):

Mersi mult!