| anonim_4396 a întrebat:

Am inteles ca in Germania prin zona Muntii Padurea Neagra e cel mai curat aer din lume, e adevarat? Ca luna asta ma duc acolo, si vreau sa stiu daca e adevarat...

Răspuns Câştigător
| OvyCrazBoy a răspuns:

Este foarte adevarat! Am fost si eu cu parintii mei acolo! Este minunat aerul de acolo! Nu se compara cu oricare aer de pe la noi din Romania! Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Ce bazaconie!
In varful oricarui munte este aer curat.
Cine sa stea sa masoare puritatea la tot aerul de pe planeta ca sa faca un clasament?