| poechce a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru pentru a-mi aminti titlul unui film foarte frumos.
Am vizionat filmul în urmă cu aproximativ 2 ani şi acum îmi mai amintesc câteva detalii, dar nu foarte clare!

Primul lucru ce mi-l amintesc este acela că în film erau 2 tineri, îndrăgostiţi, iar ei se întâlneau în vis, la o fântănă. Acum mai am în minte multe secvenţe dar nu ştiu sigur dacă fac sau nu parte din acest film ( fata era săracă, cu mulţi fraţi, iar băiatul era fiu de prinţ).

Mulţumesc enorm celor ce m-ajută cu titluri de film! happy Sper că voi putea găsi filmul!

Răspuns Câştigător
| ioana181 a răspuns:

Alissea si printul?

2 răspunsuri:
| poechce explică:

Mulţumesc ioana181, acela este filmul.

| ILoveYouMore a răspuns:

Dragoste oglindita