| Raknar a întrebat:

Salut, am nevoie de cat mai multe completari a urmatorului chestionar. Este pentru disertatia la master si trebuie sa adun cat mai multe completari. Ma puteti ajuta? Raman recunoscator. Multumesc.

Chestionar http://goo.gl/forms/WAO6Qub7cD
Studiu privind predictorii siguranţei şi sănătăţii la locul de muncă pe şantierul naval

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

The form "Studiu privind predictorii siguranţei şi sănătăţii la locul de muncă pe şantierul naval" is no longer accepting responses.
Așa că îți răspund eu. Pe șantierul naval, pentru protecția muncii, să nu vină băieții nervoși la serviciu, să treacă întâi pe la tanti Elvira. să se relaxeze.