| DnDnT a întrebat:

Am o intrebare destul de banala dar dau oricum funda.
Care telefon este mai bun?
1.Samsung Galaxy Mini s5570
2.Samsung Galaxy Young s6310(Dupa mine acesta e mai bun)
Problema este ca in Roman(un oras ) nu prea stiu unde gasesc SGY s6310 pe albastru sau negru.(sper sa ma puteti ajuta.
NU UITATI FundaRESPECT(DACA IMI SPUNETI CUM SE DA VOT VA DAU SI DIN ALA)

Răspuns Câştigător
| DAnc3 a răspuns:

Ia-ti telefonul asta http://www.pcgarage.ro/smartphone/zte/tania-black/ ai transport gratis si telefoanele alea care le-ai precizat nu se compara cu asa ceva.

| DnDnT explică (pentru DAnc3):

Chiar e bun telefonul dar e cam mare pentru mine si eu as prefera cu android
(nu conteaza meriti funda)

1 răspuns: