| DeejaYang a întrebat:

Am o intrebare fata de chestia asta cu intrebarile la yahoo.

De ceva timp mi-am vandut vechiul PC iar acum imi zice ca nu pot accesa ID-ul din cauza ca nu recunoaste dispozitivul.

Chestia e ca intrebarea e de acum 4 ani laughing De unde naiba s`o mai stiu.

Acum voiam sa vad ce intrebare e. si wtf era din aprilie 2012 laughing

Intrebarea suna cam asa : primul numar

Cam bizara chestia. Un reply daca stie cineva? big grin

Răspuns Câştigător
| ZvT a răspuns:

Incearca sa te conectezi pe la prieteni, e posibil sa functioneze si la tine dupa o perioada. Si eu am avut aceeasi problema, am rezolvat-o si acum mi-am schimbat providerul si a revenit.

| DeejaYang explică (pentru ZvT):

Faza e ca m-a mancat limba sa pun la nimereala la intrebare si mi-a blocat contul "temporar", pentru 12 ore, dar din cate stiu eu a trecut o saptamana si contul e tot blocat. Singura varianta fiind sa dau la nimereala pana nimeresc raspunsul la intrebare, dar v-am zis, intrebarea de securitate e "primul numar" :-s

3 răspunsuri:
| OhGodWhy a răspuns:

Mah fa-ti un alt cont si gata
Decat sa-ti bati atata capul.

| DeejaYang explică (pentru OhGodWhy):

Am niste conturi la niste jocuri care sunt destul de mult de dezvoltate si asta ar insemna sa pierd tot ce am facut in ultimul timp. plus ca aveam peste 500 prieteni acolo.