| SnicK a întrebat:

Salut
Am o minge Nike cam asa http://soccerballcentral.com/......21_300.jpg
Si e din Spania si are garantie 2 ani dar, sa ma duc pana in spania sa mi- dea alta?
E de ciment mingea, si pe iarba si pe pamant si pe beton merge, si are garantie 2 ani ca ramane la fel textura de buna timp de 2 ani, dar eu le folosesc sa le tin in casa, pe canapea.
Le-am umflat frumos cu pompa tot din spania speciala pentru mingi si celelalte au ramas umflate si sunt sus, doar asta s-a cam desumflat, si incepe sa fie patratzoasa, ca daca nu e destul de umflata asa se face, si am pus saliva pe gaura unde umflii si nu iesea si am strans mingea un pic si iese aer, apai cum?
Am umflato Prima data si deja so stricat fitilu?
Daca era ac din ala de medicina sau cine stiu ce mai ziceam dar e ac de minge.
Si cum poate iesi din ea asa?
Cum pot rezolva va rog?

Răspuns Câştigător
| ionutk9 a răspuns:

Nu ai niste hartii la ea? pe alea ar trebui sa scrie unde sa o trimiti o trimiti acolo si gata se rezolva cumva sau incearca cu un mail la nike daca ai garantia pe ea si poti dovedit ar trebui sa te ajute

1 răspuns:
| cornel a răspuns:

Mergi la un cismar si ti-o face el