| sebastian1331 a întrebat:

Am o oarecare problema la Test Drive Unlimited. Grafica full, high totul perfect. Mai putin sunetul: Acum vreo 3 luni, sunetul era perfect, dar de cand am reinstalat jocul, totul se aude 'sacadat' (daca pot zice asa), cu intreruperi. Nu am schimbat nici o componenta a pc-ului. Ce creteti ca e? Cum o pot rezolva?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Prin alte programe se aude sacadat? youtube, winamp, bs player vlc sau ce mai ai tu? in astea 3 luni ce programe ai instalat?

neluL
| neluL a răspuns:

Cel mai usor a-r fi sa reinstalezi driverele de sunet! Curios totusi... ai vrificat CPU la ce temperatura sta in momentul cand joci si incepe sa se auda sacadat? Ia verifica!

| sebastian1331 explică:

In nici o alta 'parte' nu se mai aude asa. Decat in joc. Nu am instalat nimic deosebit