| Arex a întrebat:

am o pagina de facebook http://www.facebook.com/RaziSauTaci?ref=hl si as dori sa stiu parerile voastre si daca se poate sa-ma ajutati sau sa-mi spune-ti cum as putea sa-mi fac pagina cunoscuta.

1 răspuns:
| Luiza45 a răspuns:

Am vazut pagina da si mi s epare foarte draguta! Adica chiar te face sa razi..mai ales partea cu Edd ed si edy.rolling on the floorideea e ca poti da link-ul la prieteni si ii rogi sa dea share. Sau cei de pe TPU care au Fb(eu mi l-am dezactivat) pot da share si like-uri.tu continua cu ce faci pentru ca dupa mine faci foarte bine.