| CrunkJuice a întrebat:

Salut,

Am o pagina facebook (Divertisment) de care nu prea am timp sa ma ocup si ma gandeam ca daca ar vrea cineva sa posteze pe ea cate o poza, un banc etc, sa lase id-ul aici il contactez si il fac admin.

Pagina are 434 de like-uri.

5 răspunsuri:
| Nitescu_Theodor_1995 a răspuns:

Dark_magycyan@yahoo.com -messenger&mail. Nitescu Theodor pe facebook. eu am un blog cu asa ceva, deci am de unde sa postez acolo glume. nu pot insa sa promit ca am glume zi de zi, insa macar la doua zile una.

| Senyorul a răspuns:

Eu vreau
dar cum se numeste pagina?

| CrunkJuice explică (pentru Senyorul):

Ţara lu` Tuly, este ceva legat de amuzament, se poate schimba bineinteles. Daca doresti lasa id-ul aici si te contactez!

| DJMaryo a răspuns:

Vreau eu! id: fcrb_mario30
facebook: Mario Bogdan

| DJMaryo a răspuns:

Vreau eu! fcrb_mario30