| Gaming_Sishu_1996 a întrebat:

Salut, am o pereche de tenisi cu talpa de cauciuc si are si pe margini tot de cauciuc, sper ca intelegeti la ce ma refer, in orice caz, ma gandeam sa fac niste desene, chestia-i ca nu stiu cu ce as putea sa desenez pe cauciuc, sa nu se stearga, as vrea sa desenez si colorat daca se poate, cu marker, orice.

4 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Incearca cu marker permanent.

| Gaming_Sishu_1996 explică (pentru danbnz):

O sa vad, mersi fain pentru raspuns.

| Calin_Andrei_1997_PKn6 a răspuns:

Poti face un sablon cu desenele, cumperi un tub de vopsea spray, lipesti sablonul unde vrei si vopsești.

| Gaming_Sishu_1996 explică (pentru Calin_Andrei_1997_PKn6):

E o idee buna! in teorie, in practica nu stiu daca o sa reusesc, mersi de sfat totusi.