| KidDuletzu a întrebat:

Am o problema. Am un telefon LG KP502, cu abonament la Cosmote, si vreau internet pe el. As vrea internet cu un tarif cat mai mik ( 1 Eur, max 2 ). Multumesc!

1 răspuns:
| bogdan_7232 a răspuns:

Sal si eu am net pe telefon la 2 euro iti iei 50 mb la 4euro iti iei 250 iar la 6 1.5GB daca ai abonametn e mai bine sa iti bagi 1.5GB si platesti 3.72 euro deci mai putin decat 6 euro pe cartela daca vrei sa iti activezi INTERNET MOBILE ADIK ASTA CA TI LAM PREZENTAT la`sa-mi un msj si iti dau instructiunile pe mess sau pe tel sal FUNDAA big grin