| ZeDe a întrebat:

am o problema cu dnk server de metin2 privat(in genral la orice metin2 privat mi se tot intampla) cand dou dublu click pe launcher imi apare acea sura.In fine doua ok si imi apare o casuta mica in care scrie ceva in japoneza/chineza ce sa fac stiu ca odata am facut ceva si a mers.

2 răspunsuri:
| emilie_8883 a răspuns:

La fel mi se intampla si mie laughing
pai... dai ok pe casuta aia si iti apare metinu...il inchizi si dai again pe butonasu ala unde este sura thinking
eu asta fac si merge ^-^. daca nu inseamna ca server e inchis x-x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu de unde dowlaodez JOCUL ma poate ajuta cineva cu un site care il pot dowloada?