| GEORGE5067 a întrebat:

Am o problema cu google search. Deci pe internet explorer nu pot da search la nimic [scriu cuvantul dau enter si... nu se intampla nimic] si nu ma pot nici loga cu email si parola scriu [scriu datele bune] arata ca si cum m-am logat, dar cand ma uit in colt sus. nimic. Dar la google chrome pot da search pe google dar tot nu ma pot loga...Care ar putea fi problema. flash player. ceva. nu stiu.

4 răspunsuri:
| EvangelineLovin a răspuns:

Posibil, incearca sa faci update la internet explorer, sau mai bine foloseste mozilla.

| a1doru a răspuns:

Foloseste mozilla firefox.e de 10 ori mai buna decat IE.

| strengaritzza a răspuns:

Eu am Google Chrome. Imi merge foarte bine. Si nu iti ocupa resurse multe. Nu iti incarca memoria.

| Holmes_Miky_1993 a răspuns:

Schimba browseru