| RaR a întrebat:

Salut am o problema la youtube cand dau pe un videoclip in dreapta celelalte videoclipuri similare nu au imagine ci imi apare un patrat alb si numele.Stie cineva cum pot rezolva? FUNDA FUNDA FUNDA

Răspuns Câştigător
| Rebelicious a răspuns:

Asta este doar o eroare a calculatorului tau sau a internetului. Poti avea un trafic slab pe net, sau calculatorul poate avea virusi, cel mai probabil fiind calculatorul. Este un program "Disk Defragmenter" care iti defragmenteaza calculatorul, facandu-l sa mearga mai usor. Mie imi merge foarte bine. Si sa stergi din memorie chestiile nefolositoare, se poate ca (virgula) calculatorul sa fie prea plin, supraincarcandu-l ( nu prea stiu cum sa zic).
Funda? big grin