| MosCraciun a întrebat:

Salut, am o problema, vreau sa-mi iau o plasma tv, dar vreau sa-l iau in rate pe cateva luni.
Problema este ca sunt minor, am dreptul sa fac rata?

Răspuns Câştigător
| Byuuuuuu a răspuns:

Nu pentru ca nu esti adult si nu poti inca incheia contracte sau chestii si in plus acel televizor are legatura si cu casa si cu cablu iar tu nu detii acele chestii roagati parintii...si cine stie norocul poate iti surade

2 răspunsuri:
| unbaiat_2826 a răspuns:

Un mare NU sper ca ti-am fost de folos

| roxxixcutzza a răspuns:

Din cate stiu eu, nu...iti trebuie varsta minima parca 21 de ani si adeverinta de salariu.