| Bibiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Am si eu o eroare la metin2 cand ma loghez(adica scriu username si parola) dupa cand sa imi apara caracterele imi apare o eroare cu "??". Dau funda pentru cel mai bun raspuns.

4 răspunsuri:
| AlexandruTeodor a răspuns:

Reinstaleaza metin-ul, cel mai probabil ai modificat client-ul, daca zici ca nu ai modificat client-ul, dezactiveaza antivirusul. Descarca client-ul nu mai d'aici ( http://ro.metin2.gameforge.com/main/download ) nu din alte surse. Succes!

| Bibiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii explică (pentru AlexandruTeodor):

Nu este la Metin2 ro este la un privat.

| Bibiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii explică (pentru AlexandruTeodor):

Nu este la metin-ul ro este la un privat.

| Bibiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii explică (pentru AlexandruTeodor):

Nu joc ro, joc un privat