| Krystina0xd a întrebat:

daca m'as apuca serios de actorie credeti ca merita? Ce parere aveti despre actorie? Ar putea fi doar un hobby sau sport ( cum preferati ) sau ceva serios...ca o "meserie"?

5 răspunsuri:
| Adynanana a răspuns:

Depinde de tine... daca tiai dori sa faci si alceva in paralel

| paulx94x a răspuns:

Mie mi se pare ca actoria nu este in zilele noastre atat de apreciata, nu stiu sigur daca am dreptate dar eu zic ca nu merita, sunt sigur ca ai fi destul de buna si in alte domenii care pot implica ceva mai multe munca intelectuala.Parerea mea big grinwinking Dar daca simti ca ai cu adevarat vocatie spre actorie, da-i bataiewinking

| YoanaYo a răspuns:

Eu cred ca ar putea deveni o meserie de viitor atata timp cat iti place si ai de gand sa excelezi happy

| BrunetteGirl01 a răspuns:

Actoria e o meserie,clar. Aici in Romania nu poti castiga mare lucru din actorie sau alte chestii din astea cum ar fi modelingu,muzica etc,la noi aceste meserii sunt mai mult hobby-uri. Daca ai talent eu zic ca merita sa te apuci, poate ajungi departe, si in plus e ceva frumos. happy Multa bafta!

| Krystina0xd explică:

Multumesc pentru raspunsuri. love struck