| Gabriela31 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare unde pot gasi o garsoniera cu un pret mic si rezonabil in judetul Bucuresti preferabil pretul sa fie in lei

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand, nu exista Judetul Bucuresti!
Bucurestiul este un oras in judetul Ilfov si este capitala tarii!
(asta trebuia deja sa stii, ca doar se face la scoala generala).

In al doilea rand, Bucurestiul fiind capitala tarii, nu exista "pret rezonabil" pentru nimic, in capitala totul este dublu la pret fata de orasele din tara.
Vrei chirie rezonabila?
Cauta prin zona limitrofa Bucurestiului, ori pregateste de la 200 euro in su (in jur de 1000 lei/luna), pentru o garsoniera simpla si modesta.

| EmanuelKant a răspuns:

In Militari Residence.

| FLORENTINAndreea a răspuns:

Cauta pe site-urile care se ocupa cu asa ceva: homezz, etc.
Nu stiu daca o sa gasesti un pret in lei. De obicei casele si masinile se vand in euro.

| Marius-Andrei_Olteanu_1996 a răspuns:

Buna... Te sfatuiesc sa cauti pe site-uri specializate... Gen: olx, homezz si asa mai departe. Bafta happy