| NickName_6619 a întrebat:

Am si eu o problema!

Acum 5 minute mi-am bagat windowsul! Si toate programele printre care si placa de sunet! Si nu stiu din ce cauza nu imi merge sunetul pe youtub!

Mi se opreste!

Multumesc!

Funda!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Dar nu ai spus ce browser folosesti! daca pe vreun player merge(winamp bsplayer sau ce ai tu instalat) pe messenger merge? verifica unde merge si unde nu merge! Sunet de pornire windows... da mai multe detalii.Pana una alta dezinstalezi ce codecuri ai prin sistem instalezi ffdshow si neaparat bifezi reset la setari
iti va gasi ceva key din registri care nu sunt ok si te va intreba daca sa le corecteze
dai ok si... gata
gasesti aici http://www.free-codecs.com/ffdshow_download.htm
Succes!

| Andra0037 a răspuns:

Pai trebuie sa bagi toate programele si sa instalezi placa de sunet asta e tata

| SonyC a răspuns:

Buna... ti-ai restartat calculatorul? sau e posibil sa fii instalat placa gresita...