| ⅓Al€X_Red Mx⅓ a întrebat:

Am si eu o problema.Cand sterg ceva nu imi apare in cosul de reciclare! Ce pot face ca sa apara ca am sters ceva important!

3 răspunsuri:
| georginika a răspuns:

Daca stergi cu Delete, iti apare in cosul de reciclare, daca stergi cu Shift+Delete, l`ai sters de tot

| Eclipse_8761 a răspuns:

Probabil ai dat delete permanent...
Nu stiu ce sa zic, daca nu sunt de fatahee hee Daca nu te descurci, o ultima solutie ar fi niste programe sau o firma de recuperarebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai probabil ai setat sa se stearga direct, fara a ajunge in Recycle Bin. Da click dreapta pe el si debifeaza optiunea "Don't move files to Recycle Bin. Remove files immediately when deleted."
Dar daca ai sters deja ce era important, nu mai poti recupera asa. Doar un data recover.