| Wo0W a întrebat:

Salut am si eu o problema imi apare la mozilla cand dau pe el se vede pe tot ecranu si bara de la windous este acoperita de el ce pot face am incercat si alt browser si tot asa face

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Deschide browserul si apasa F11, poate e setat in full screen!

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| Wo0W explică (pentru neluL):

Nu era pe full screen dar nu stiu ce avea dar se pare ca s-a rezolvat dupa un restart

| neluL a răspuns (pentru Wo0W):

Ma bucur! wave bye, bye
Cateodata un restart face minuni big grin