| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am si eu o propunere pentru toti iubitorii de biciclete : ce sa aleg dintre o bicicleta Romet Rambler 26 2.0 sau o bicicleta Ultra Agressor 26 inch, 440 mm?
Eu am 1.70 m (daca asta ajuta big grin ) Saaaau orice altceva sub pretul de 1000 lei indeplinind urmatoarele cerinte : frane pe disc fata spate, cauciucuri bune, sa fie MTB, schimbatoare de calitate buna si cam atat)

3 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Ultra Agressor 26 si cred ca un cadru de 48cm ar fi mai bine pentru inaltimea ta.

| VladutAnghel a răspuns:

Buna! In primul rand daca ai 1.70 ar trebui sa iti iei o bicicleta de 27.5 inch. Dupa parerea mea alegerea cea mai buna este sa iti iei bicicleta Romet Rambler 26, chiar daca are frana pe saboti are suspensia mult mai de calitate decat Ultra agressor.Succes!